Časté dotazy KB0394121
E-mail
Kdy dojde k proplacení mé faktury? (uživatelé Enterprise)
Symptom

When will my invoice be paid?


Vyřešení
Otázka

Kdy dojde k proplacení mé faktury?

Odpověď

Platby se nezpracovávají v SAP Ariba, ale váš zákazník může uploadovat platební údaje do vašeho účtu, kde se vám zobrazí.

Platební údaje najdete na kartě Platby. Pokud je váš zákazník zadal, zobrazí se platební údaje, když v možnosti Platby vyberete jednu z následujících položek menu: Předčasné platby, Naplánované platby, Úhrady. Příjmy najdete na kartě Plnění v možnosti Příjmy zboží.

Pokud zákazník nezadal informace o plánu plateb nebo úhradě, termín proplacení schválené faktury nejlépe zjistíte dotazem u zákazníka. Upozorňujeme, že zákaznická podpora SAP Ariba nemůže poskytnout žádné informace o platbě vašich faktur. Zákazník je odpovědný, aby vás informoval, kdy dojde k platbě.

Další informace

Když odešlete fakturu, zákazník ji obdrží a začne ji zpracovávat. Pokud faktura neobsahuje žádné chyby, váš zákazník schválí proplacení faktury, čímž se změní její status na Schváleno. Platbu byste měli obvykle obdržet podle podmínek dohodnutých v platebních podmínkách netto, které jsou součástí zakázky po datu schválení faktury.Platí pro

Ariba Network > Transaction Documents > Transaction (Invoicing)

Podmínky používání  |  Copyright  |  Oznámení o zabezpečení  |  Ochrana soukromí