Časté dotazy 153605
E-mail
Proč nemohu najít událost?
Otázka

Proč nemohu najít událost?

Odpověď

Existuje několik možností, proč se Vám nemusí zobrazit událost strategického nakupování, k níž byla Vaše společnost pozvaná. Uvádíme různé scénáře, které mohou nastat:

Dostali jste pozvání k události?

Když chtějí kupující pozvat dodavatele k událostem, vybírají jednotlivé účastníky, takže existuje možnost, že pozvání dostala pouze jedna osoba z vaší společnosti. Přístup k události mají pouze ti, kteří byli pozváni.

Pokud chcete požádat o pozvání pro sebe nebo pro další osoby z vaší organizace, budete se muset obrátit na vlastníka projektu.

Přihlásili jste se ke správnému účtu?

Někteří uživatelé mají více účtů Ariba. Pokud máte více účtů, zkontrolujte, že jste přihlášeni k účtu, který dostal pozvání.

Jste na platformě Ariba Sourcing?

Pokud máte v levém horním rohu aplikace zobrazeno Ariba Network, Ariba Discovery nebo Ariba Contracts, jste aktuálně na jiné platformě v účtu Ariba Commerce Cloud, kde se událost nezobrazuje. Klikněte na rozbalovací menu v levém horním rohu aplikace a vyberte možnost Návrhy. Touto akcí přejdete na platformu Ariba Sourcing, kde se zobrazí všechny události, k nimž jste byli pozváni.

Vyplnili jste Povinný profil zákazníka?

Někteří zákazníci vyžadují, abyste nejprve vyplnili určité informace, než se Vám zobrazí nabídky.

Pokud se vám po přihlášení k účtu zobrazí tato zpráva, musíte vyplnit povinný profil zákazníka:

Váš zákazník žádá, abyste před zahájením obchodování vyplnili následující informace.

Klikněte na Přejít na profil společnosti a vyplňte požadovaná pole. Až zadáte požadované údaje, budete se moci začíst účastnit událostí.

Jste z události vyloučeni?

Pokud kupující vyloučil Vašeho uživatele z události, událost se na panelu nezobrazí. Zkontrolujte svůj e-mail, zda jste obdrželi notifikaci o vyloučení z události. Pokud ano, obraťte se na zákazníka a požádejte ho o udělení přístupu.

Když ve svém účtu kliknete na událost, zobrazí se prázdná stránka?

Funkce zabezpečení Vašeho počítače mohou způsobit, že se při přístupu k události zobrazí prázdná stránka. Postup řešení tohoto problému: 

  1. Zkontrolujte URL prázdné nebo černé stránky.
  2. Pokud URL začíná písmeny HTTP, změňte je na HTTPS.
  3. Přejděte na novou stránku.
  4. Odsouhlaste všechna bezpečnostní upozornění v prohlížeči.

Mohl kupující pouze naplánovat událost, aniž by ji okamžitě uveřejnil?

Kupující mohou naplánovat čas uveřejnění události. Do okamžiku uveřejnění se u události nezobrazí žádný obsah. Pokud si myslíte, že jde o chybu, protože kupující Vás požádal, abyste obsah události zkontrolovali, budete se muset obrátit přímo na zákazníka.

 


Platí pro

SAP Ariba Contracts
SAP Ariba Discovery
SAP Ariba Sourcing
SAP Ariba Strategic Sourcing Suite
SAP Ariba Supplier Lifecycle & Performance
SAP Business Network

Podmínky používání  |  Copyright  |  Oznámení o zabezpečení  |  Ochrana soukromí