SSS 106682
E-posta
Kurumsal hesap kullanıcısı olarak müşterimle nasıl bağlantı kurarım?
Soru

Kurumsal hesap kullanıcısı olarak müşterimle nasıl bağlantı kurarım?

Yanıt

Müşterinizle iki şekilde irtibata geçebilirsiniz:

1. Anlık ileti ile. 

2. Sağladıkları irtibat bilgileriyle. Hesap yöneticisiyseniz veya Müşteri Yönetimi iznine ve yönetici rolüne sahip olmayan bir kullanıcıysanız müşterinizin irtibat bilgilerini bulmak için aşağıdaki adımları uygulayın:

  1. Uygulamanın sağ üst köşesinde adınızın ve soyadınızın baş harflerine ve ardından Ayarlar'a tıklayıp Müşteri İlişkileri'ni seçin.
  2. Geçerli bölümünde müşterinin adına tıklayın.

Hesabınızın nasıl konfigüre edileceği ve bu müşteriyle nasıl işlem yapılacağı hakkında belirli bilgiler için Tedarikçi Bilgileri Portalı'nı seçin.

Ek Bilgiler

Müşteri Yönetimi iznine ve yönetici rolüne sahip olmayan bir kullanıcıysanız bu bilgilere erişmek için hesap yöneticinizle irtibat kurun. Hesap yöneticinizin irtibat bilgilerini görüntülemek için adınızın ve soyadınızın baş harflerine ve ardından Yöneticiyle Bağlantı Kurun'a tıklayın.

Bu konuya ilişkin bir Hızlı İpucu videosu görüntülemek için buraya tıklayın.

Bu makale yalnızca Kurumsal hesap kullanıcıları için geçerlidir. Standart hesabınız varsa müşterinizin e-posta adresi için lütfen e-posta gelen kutunuza gelen orijinal satın alma siparişi bildirimini kontrol edin. Hesap türünüzden emin değilseniz oturum açtıktan sonra uygulamanın sol üst köşesine bakarak bu bilgiye ulaşabilirsiniz.


Kapsam

Ariba Network

Kullanım Koşulları  |  Telif Hakkı  |  Güvenlik Bildirimi  |  Gizlilik