SSS KB0392544
E-posta
E-posta bildirimi tercihlerimi nasıl güncellerim?
Soru

E-posta bildirimi tercihlerimi nasıl güncellerim?

Yanıt

Sipariş yönlendirme ayarlarını, bildirim ayarlarını ve bir Ariba Hesabındaki yöneticilere ve tüm alt kullanıcılara ilişkin kullanıcı rollerini düzenleme yetkisi yalnızca hesap yöneticilerinde bulunmaktadır.

Aldığınız bildirimleri değiştirmek ve ilişkili e-posta adres(ler)ini düzenlemek için:

  1. Uygulamanın sağ üst köşesinde adınızın ve soyadınızın baş harflerine ve ardından Ayarlar'a tıklayıp Bildirimler'i seçin.
  2. İstenen bildirim türlerine bağlı olarak sekmelerden (Genel, Network, DiscoverySourcing ve Contracts, Mesajlaşma sekmeleri) birine veya tümüne tıklayın.
    • Alıcı e-posta adresleri (bir tane zorunludur)  sütunundaki adresleri değiştirilerek her münferit bildirim türü için e-posta adreslerini güncelleyebilirsiniz. Her bildirim türü için virgülle ayrılmış olarak en fazla üç e-posta adresi girin.
    • Değiştirmek istediğiniz belirli bildirimin yanındaki kutunun işaretini kaldırarak belirli bildirimi kaldırabilirsiniz.
  3. İşiniz bittiğinde Kaydet'e tıklayın.

Ek bilgi için Portalımıza da (Tedarikçiler için Ariba Network Portalı) göz atabilirsiniz. Portalda Ariba ve Faturalama ile ilgili bilgiler ve Ariba Hesabınızı yönetmeye ilişkin faydalı makaleler bulabilirsiniz.

Ek Bilgiler

Söz konusu talimatlar yalnızca bildirim e-postaları için ayarları denetler. Ayarlarınızı Elektronik Sipariş Yönlendirme yöntem ayarlarınızı yapılandırarak da denetleyebilirsiniz.


Kapsam

Ariba Network > Administration (Buyer & Supplier Account Administration)
Ariba Network > Discovery & Sourcing/Contract Punchout Scenario
S2C Administration

Kullanım Koşulları  |  Telif Hakkı  |  Güvenlik Bildirimi  |  Gizlilik